Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Paslaugos - 103026-2022
Vokietija, VFR-Darmstadt: Paslaugų teikimas bendruomenei
2022/S 040-103026
Skelbimas apie pirkimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Ganztagsträgerschaft
Nuorodos numeris: 23-2021 610.1
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
75200000 Paslaugų teikimas bendruomenei
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Mitwirkung und Durchführung von Ganztagsangeboten an einer Schule
Von einer schriftlichen Anforderung der Unterlagen ist abzusehen.
Diese werden ausschließlich digital und kostenlos über www.subreport.de/E67643686 zur Verfügung gestellt! ACHTUNG! Wir empfehlen, die Vergabeunterlagen erst nach einer Registrierung herunter zu laden. Wenn die Vergabeunterlagen ohne Registrierung heruntergeladen werden, erfolgt keine automatische Information über Änderungen oder Bieteranfragen. Die Informationseinholung über Änderungen liegt dann in der alleinigen Verantwortung des jeweiligen Bieters!
Angebote oder Teilnahmeanträge sind einzureichen über die Funktion „Teilnahmeantrag/Angebot abgeben“ elektronisch via: www.subreport.de
Alle weiteren Informationen erhalten Sie unter: http://www.ladadi.de/ausschreibungen
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 374 154.62 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
85300000 Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos
85312100 Priežiūros dieną paslaugos
85320000 Socialinės paslaugos
98000000 Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Ausführungszeit: 01.08.2022 – 31.07.2023; Verlängerungsoption: Dreimalig um jeweils 1 Jahr