Diensten - 103389-2019
België-Brussel: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
2019/S 045-103389
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Vastgoedbegeleiding: Bouwtechnisch, vastgoedherbestemming, projectbegeleiding en business development voor onroerend goed, eigendom van natuur en bos
Referentienummer: ANB-NATUURINVEST-2019-001-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het beroep doen op technisch en economisch advies en begeleiding, specifiek toegespitst op de valorisatie van het vastgoed, dat in eigendom of beheer is van het Agentschap voor Natuur en Bos.
De CPV-code is 79 000 000.
Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21o van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17.6.2016.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Vastgoedbegeleiding: Bouwtechnisch
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Technische ondersteuning. Details: zie opdrachtdocumenten.
Vastgoedbegeleiding: Vastgoedherbestemming, projectbegeleiding en business development
Perceel nr.: 2
Business development en projectbegeleiding. Details: zie opdrachtdocumenten.