Periodieke indicatieve aankondiging – speciale sectoren
Deze aankondiging betreft enkel een periodieke indicatieve aankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Veiligheidscoördinatie net gebonden Fluvius
Referentienummer: Fluvius-FLU20D042-F04_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht omvat de invulling van de rol van veiligheidscoördinator (VC) ontwerp en verwezenlijking voorzien in de wetgeving op de tijdelijke of mobiele bouwplaatsen, met inbegrip van advies bij opmaak van lastenboeken en advies bij gunning van opdrachten (art. 30 van het KB Tijdelijke of Mobiele Bouwplaatsen 25.1.2001) en dit in opdracht van Fluvius.
Het betreft hier veiligheidscoördinatie bij:
— projecten distributienetten,
— projecten netgebonden gebouwen,
— projecten bij werken in hoogspanningsposten en gasstations,
— specifieke netgebonden projecten algemeen (bv. Warmtenetten, [...]).
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Deze opdracht omvat de invulling van de rol van veiligheidscoördinator (VC) ontwerp en verwezenlijking voorzien in de Wetgeving op de tijdelijke of mobiele bouwplaatsen, met inbegrip van advies bij opmaak van lastenboeken en advies bij gunning van opdrachten (art. 30 van het KB Tijdelijke of Mobiele Bouwplaatsen 25.1.2001) en dit in opdracht van Fluvius.