Għandna l-pjaċir inħabbru li l-verżjoni l-ġdida tal-portal tat-TED se tibda topera fil-29.01.2024 (data indikattiva - għad trid tiġi kkonfermata!) Interessat li tiskopri l-funzjonalitajiet ġodda, it-titjib u l-impatt fuq l-utenti? Nistednuk iżżur l-artiklu tagħna u ssib aktar dwar il-bidliet u l-funzjonalitajiet ġodda ewlenin.
Hemm xi bugs li qed jaffettwaw il-mod kif jintwerew l-avviżi tal-Formoli elettroniċi. Qed naħdmu biex insolvu l-problema. Sadanittant, jekk jogħġbok iċċekkja l-paġna dedikata tagħna għal aktar informazzjoni u gwida.
Ir-reġistrazzjoni hija miftuħa għar-4 Workshop tagħna mal-utenti mill-ġdid tat-TED, fl-14 ta’ Diċembru 2023
Servizzi - 10374-2021
Lithuania-Vilnius: Provision of Online Services
2021/S 007-010374
Corrigendum
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of Online Services
Reference number: FWC EIGE/2020/OPER/08
II.1.2)Main CPV code
72220000 Systems and technical consultancy services
II.1.4)Short description:
The objective of this procedure is to conclude a framework contracts with professional companies capable of providing a large range of services related to consultation, analysis, design and implementation of websites, intranets and online tools, particularly on Drupal and Microsoft SharePoint. The framework contracts will cover EIGE’s needs on web development for internal and external target audiences for the period 2021-2024.