Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Works - 104007-2019
Magyarország-Budapest: Föld alatti vasútállomás, metróállomás
2019/S 045-104007
Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalk szerz a Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó déli (Kőbánya-Kispest–Népliget állomások közötti) vonalszakasz állomásai felújítási munkáinak kivitelezése és kieg tervezése tárgyban
II.1.2)Fő CPV-kód
45234125 Föld alatti vasútállomás, metróállomás
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó déli (Kőbánya-Kispest – Népliget állomások közötti) vonalszakasz állomásai felújítási munkáinak kivitelezése és kiegészítő tervezése tárgyában
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45331210 Szellőzés szerelése
45331211 Kültéri szellőzés szerelése
45315100 Villamos gépészeti szerelési munkák
45315300 Villamos hálózati szerelés
45261400 Szigetelési munkák
45323000 Hangszigetelési munka
71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
45313000 Felvonó és mozgólépcső szerelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A megvalósítás magában foglalja a rekonstrukció idejére az M3 Déli szakasz állomásainak és csatlakozó műtárgyainak (összesen 22 000 m2, melyből 21 500 m2 felszín alatti vasútvonal földalatti állomásainak hasznos alapterülete) alábbi munkáit:
a)
— Kőbánya-Kispest állomás,
— Határ út állomás,
— Pöttyös utca állomás,
— Ecseri út állomás,
— Népliget állomás,
— és az állomásokhoz tartozó vonali műtárgyak.
b) Metróállomások szakági munkák:
— építészeti, szerkezet építési és szigetelés javítási munkák,
— mozgólépcsők és liftek beépítése,
— épületgépészeti és különleges gépészeti berendezések felújítása,
— áramellátási rendszerek cseréje kábelezéssel és EDI interfésszel,
— állomások erőátviteli és világítási berendezéseinek cseréje,
— felszíni közműkiváltási és építési munkák.
c) Kiegészítő tervezési feladatok a szerződéstervezet rendelkezései szerint.
Ajánlatkérő az állomás felújítási munkák kiviteli terveit a letölthető Közbeszerzési Dokumentumok 5. kötetében rendelkezésre bocsátja.
d) Tervezői művezetési feladatok
A tartalékkeret mértéke: 5 %.