Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - FAZOS dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK RUDA Ruch Bielszowice – nr grupy 295-27-01
Reference number: 461801747
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - FAZOS dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK RUDA Ruch Bielszowice – nr grupy 295-27-01.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - STOJAK HYDRAULICZNY DWUTELESKOPOWY Q 300/285/220/205X1032 L-918/1950 P02.841-10 OBUDOWA FAZOS
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice
Zadanie nr 2 - SIŁOWNIK OSŁON BOCZNYCH Q 90/63X160 L-380/540 P02.790-02.05 OBUDOWA FAZOS
Lot No: 2
Zadanie nr 3 - PRZESUWNIK SEKCJI Q 135/100X840 L-880/1720 P02.841-08.03 OBUDOWA FAZOS
Lot No: 3
Zadanie nr 4 - SIŁOWNIK OSŁONY PRZEJŚCIA Q 60/40X115 P01.485-07.01 OBUDOWA FAZOS
Lot No: 4
Zadanie nr 5 - SIŁOWNIK STROPNICY WYCHYLNEJ Q 135/100X130 L-580/710 P02.791-04.05 OBUDOWA FAZOS
Lot No: 5
Zadanie nr 6 - SIŁOWNIK KOREKCJI SPĄGNIC Q 120/100X160 L-459/619 P02.751-03.04 OBUDOWA FAZOS
Lot No: 6