29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) przy ciśnieniu niższym niż 1,6 kPa do instalacji znajdujących się w obiektach Skarbu Państwa położonych na obszarze m.st. Warszawy oraz...
Numer referencyjny: ZM.NZP.221-13/20
II.1.2)Główny kod CPV
09120000 Paliwa gazowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) przy ciśnieniu niższym niż 1,6 kPa do instalacji znajdujących się w obiektach Skarbu Państwa położonych na obszarze m.st. Warszawy oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucyjnej na paliwo gazowe przez operatora systemu dystrybucyjnego wyznaczonego do pełnienia funkcji operatora systemu dystrybucyjnego na obszarze, miasta stołecznego Warszawy, zlokalizowanych w niżej wymienionych obiektach na terenie m.st. Warszawy zarządzanych i administrowanych przez Zarząd Mienia Skarbu Państwa, zwanymi dalej „punktami poboru”.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
3. Szacunkowa ilość dostarczanego paliwa gazowego w okresie obowiązywania umowy – dostawy i sprzedaży gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 kPa w poszczególnych taryfach:
Lp Taryfa ilość punktów szacowana ilość paliwa gazowego w kWh/h:
1 W-1,1, OSD W-1,1 2 1 000;
2 W-2,1, OSD W-2,1 1 60 000;
3 W-3,6, OSD W-3,6 2 638 500;
4 W-4, OSD W-4 1 253 000;
5 W-5, OSD W-5,1 7 8 838 900;
razem 9 791 400.
Prognozowane zużycie gazu ziemnego wysokometanowego ma charakter jedynie orientacyjny, służący do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowi ze strony zamawiającego zobowiązania do zakupu gazu w podanej ilości. Sprzedawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu nie pobrania przez zamawiającego prognozowanej ilości gazu.