Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Hagen knippen en heesters verlagen Zwolle en Zwartewaterland
Referentienummer: 2023-01
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77342000 Snoeien van heggen
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeenten Zwolle en Zwartewaterland zijn eigenaar van diverse percelen hagen en heesters binnen hun gemeentegrenzen. ROVA zorgt voor het onderhoud hiervan. Een groot deel van het dagelijks onderhoud voert de ROVA zelf uit, maar ook overige marktpartijen voeren werkzaamheden uit. De te contracteren aannemer voor deze overeenkomst gaat in de gemeenten Zwolle en Zwartewaterland de hagen knippen en heesters verlagen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Uit ervaring blijkt dat de aan te besteden werkzaamheden een jaarlijkse opdrachtwaarde hebben van ca. € 280.000,- (€ 250.000,- Zwolle en € 30.000,- Zwartewaterland) exclusief btw. Aan de genoemde bedragen kunnen geen rechten worden ontleend en omzetgaranties zijn niet van toepassing.