Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:Референтен номер: PROC/2017/01.
II.1.2)Основен CPV код85000000 Услуги на здравеопазването и социалните дейности
II.1.4)Кратко описание:
ESMA, ISS и GSA желаят да сключат рамков договор, с цел да се установят услуги на медицински център и лекар по трудова медицина. Медицинският център ще предостави необходимите медицински услуги за набиране на персонал и годишни медицински превантивни прегледи на персонала. Лекарят по трудова медицина ще предостави необходимите медицински услуги, за да отговори на приложимите изисквания по отношение на наблюдението на здравословното състояние на персонала. Всички тези услуги са предмет на Правилника за длъжностните лица на Европейския съюз и други приложими правила на Европейския съюз.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 700 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Медицински диагностичен център за необходимите медицински тестове и анализи за набиране на персонал и годишни медицински превантивни прегледи на персонала
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове85100000 Услуги на здравеопазването
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Следният списък със задачи не е индикативен и не е изчерпателен. Съгласно тази партида медицинският център може да поеме ангажимент да ръководи:
— медицински прегледи преди назначаване на работа,
— годишни профилактични медицински прегледи.
Осигуряване на лекар по трудова медицина
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове85000000 Услуги на здравеопазването и социалните дейности
Следният списък със задачи не е индикативен и не е изчерпателен. Съгласно тази партида лекарят по трудова медицина може да поеме ангажимент да:
— издава удостоверения за пригодност за медицински прегледи преди назначаване на работа,
— извършва годишни профилактични медицински прегледи,
— оценява здравето и безопасността при работа,
— отговаря на специфичните изисквания и нужди, касаещи ваксинациите,
— участва във всякакви комисии по инвалидност,
— осигури консултации при медицински отсъствия и да провери въпросните отсъствия.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: PROC/2017/01.
II.1.2)Main CPV code85000000 Health and social work services
II.1.4)Short description:
The ESMA, the ISS and the GSA are seeking to enter into a framework contract with the aim of setting up the services of a medical centre and an occupational medical practitioner. The medical centre will provide the necessary medical services for recruitment and annual preventive medical check-ups of staff. The occupational medical practitioner will provide the necessary medical services to meet the applicable requirements as regards health monitoring of staff. All these services are subject to the Staff Regulations of Officials of the European Union and other applicable rules of the European Union.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 700 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Medical diagnosis centre for the necessary medical tests and analyses for recruitment and annual preventive medical check-ups of staff
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)85100000 Health services
II.2.4)Description of the procurement:
The following list of tasks is indicative and not exhaustive. Under this lot, the medical centre may undertake to manage:
— pre-employment medical check-ups,
— annual preventive medical check-ups.
Provision of an occupational medical practitioner
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)85000000 Health and social work services
The following list of tasks is indicative and not exhaustive. Under this lot, the occupational medical practitioner may undertake to:
— issue certificates of fitness for pre-employment medical check-ups,
— perform annual preventive medical check-ups,
— assess health and safety at work,
— meet the specific requirements and needs applying to vaccinations,
— become involved in any disability committees,
— provide advice vis-à-vis medical absences and verify said absences.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:Número de referencia: PROC/2017/01.
II.1.2)Código CPV principal85000000 Servicios de salud y asistencia social
II.1.4)Breve descripción:
La AEVM, la ISS y la GSA desean celebrar un contrato marco cuyo objeto sea el establecimiento de servicios de un centro médico y de un médico laboral. El centro médico prestará los servicios médicos necesarios en el momento de la contratación y durante la visita médica anual preventiva del personal. El médico laboral prestará los servicios médicos necesarios para cumplir los requisitos aplicables en materia de supervisión sanitaria del personal. Todas estas prestaciones están sujetas al estatuto de funcionarios de la Unión Europea y a otras normas aplicables de la Unión Europea.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 700 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Centro de diagnóstico médico para realizar las pruebas médicas y los análisis necesarios para la contratación y la visita médica anual preventiva del personal
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)85100000 Servicios de salud
II.2.4)Descripción del contrato:
La lista de tareas siguiente es indicativa y no exhaustiva. En el marco de este lote, el centro médico podrá emprender la gestión:
— de las visitas médicas de contratación,
— de las visitas médicas anuales preventivas.
Servicios de puesta a disposición de un médico laboral
Lote nº: 2
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)85000000 Servicios de salud y asistencia social
La lista de tareas siguiente es indicativa y no exhaustiva. En el marco de este lote, el médico de trabajo podrá:
— llevar a cabo la certificación de aptitud para las visitas médicas previas a la contratación,
— realizar las visitas médicas anuales preventivas,
— evaluar la salud y la seguridad en el trabajo,
— responder a las necesidad y exigencias específicas aplicables a la vacunación,
— participar en los comités de invalidez eventuales,
— aconsejar y verificar las ausencias médicas.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: PROC/2017/01.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
ESMA, ISS ir GSA siekia sudaryti preliminariąją sutartį, kurios tikslas – teikti medicinos centro ir darbo medicinos specialisto paslaugas. Medicinos centras teiks reikalingas medicinos paslaugas darbuotojams, pradėjusiems tarnybą, ir atliks metines prevencines darbuotojų patikras. Darbo medicinos specialistas teiks reikalingas medicinos paslaugas siekiant atitikti taikomus reikalavimus, atsižvelgiant į darbuotojų sveikatos stebėseną. Visoms šioms paslaugoms taikomi „Europos Sąjungos pareigūnų tarnybos nuostatai“ ir kitos tinkamos Europos Sąjungos taisyklės.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 700 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Medicinos diagnostikos centras reikalingiems medicinos testams ir tyrimams įdarbinant darbuotojus ir metinėms prevencinėms darbuotojų sveikatos patikroms
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)85100000 Sveikatos priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Toliau išvardytų užduočių sąrašas yra preliminarus ir nėra išsamus. Pagal šią dalį medicinos centras gali imtis valdyti:
— medicininiai patikrinimai prieš priimant į darbą,
— metiniai prevenciniai sveikatos patikrinimai.
Darbo medicinos specialisto parūpinimas
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
Toliau išvardytų užduočių sąrašas yra preliminarus ir nėra išsamus. Pagal šią dalį darbo medicinos specialistas gali:
— išduoti fizinės būklės pažymėjimus, skirtus sveikatos patikrinimams prieš įsidarbinant,
— atlikti metinius prevencinius sveikatos patikrinimus,
— įvertinti darbuotojų saugą ir sveikatą,
— atitikti specifinius reikalavimus ir poreikius, taikomus vakcinacijoms,
— dalyvauti bet kokiame neįgalumo komitete,
— teikti konsultacijas dėl nebuvimų darbe dėl ligos ir patvirtinti juos.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:Atsauces numurs: PROC/2017/01.
II.1.2)Galvenās CPV kods85000000 Veselības un sociālie pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Eiropas Vērtspapīru un tirgu iestāde (EVTI), Drošības izpētes institūts (ISS) un Eiropas GNSS aģentūra (GSA) vēlas noslēgt pamatnolīgumu, lai turpmāk saņemtu medicīnas centra un arodveselības ārsta pakalpojumus. Medicīnas centrs nodrošinās nepieciešamos medicīnas pakalpojumus darbā pieņemšanas brīdī, kā arī ikgadējās profilaktiskās medicīniskās pārbaudes darbiniekiem. Arodveselības ārsts nodrošinās medicīnas pakalpojumus, kas nepieciešami, lai izpildītu piemērojamās prasības attiecībā uz darbinieku veselības uzraudzību. Visus šos pakalpojumus reglamentē Eiropas Savienības Civildienesta noteikumi un citi piemērojamie Eiropas Savienības noteikumi.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 700 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Medicīniskās diagnostikas centrs, kas nodrošina medicīniskās pārbaudes un analīzes, kuras nepieciešamas darbā pieņemšanas brīdī, kā arī saistībā ar darbinieku ikgadējām profilaktiskajām medicīniskajām pārbaudēm
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)85100000 Veselības pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Turpmāk sniegts provizorisks un neizsmeļošs uzdevumu uzskaitījums. Šīs daļas ietvaros medicīnas centram varētu būt jāveic:
— medicīniskās pārbaudes pirms pieņemšanas darbā,
— ikgadējās profilaktiskās medicīniskās pārbaudes.
Arodveselības ārsta nodrošināšana
Daļas numurs: 2
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)85000000 Veselības un sociālie pakalpojumi
Turpmāk sniegts provizorisks un neizsmeļošs uzdevumu uzskaitījums. Šīs daļas ietvaros arodveselības ārstam varētu būt jāveic šādi uzdevumi:
— jāizsniedz izziņas par atbilstošu veselības stāvokli saistībā ar medicīniskajām pārbaudēm pirms pieņemšanas darbā,
— jāveic ikgadējās profilaktiskās medicīniskās pārbaudes,
— jāizvērtē veselības aizsardzība un drošība darbā,
— jāizpilda konkrētās prasības un vajadzības saistībā ar vakcināciju,
— attiecīgā gadījumā jāpiedalās invaliditātes komisiju darbā,
— jāsniedz konsultācijas par darbinieku neierašanos darbā veselības stāvokļa dēļ un jāveic pārbaudes saistībā ar šādu neierašanos darbā.
Temei juridic:
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:Număr de referinţă: PROC/2017/01.
II.1.2)Cod CPV principal85000000 Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială
II.1.4)Descriere succintă:
ESMA, ISS și GSA intenționează să încheie un contract-cadru care are ca obiect înființarea serviciilor unui centru medical și ale unui medic specialist în medicina muncii. Centrul medical va pune la dispoziție serviciile medicale necesare pentru recrutare și controalele medicale anuale preventive ale personalului. Medicul specialist în medicina muncii va presta serviciile medicale necesare pentru a îndeplini cerințele aplicabile în materie de supraveghere sanitară a personalului. Toate aceste servicii sunt supuse Statutului funcționarilor Uniunii Europene și altor normele aplicabile ale Uniunii Europene.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 700 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru toate loturile
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Centru de diagnostic medical pentru analizele și testele medicale necesare pentru recrutare și controalele medicale anuale preventive ale personalului
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)85100000 Servicii de sănătate
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Următoarea listă de sarcini este indicativă și nu exhaustivă. În cadrul acestui lot, centrul medical poate gestiona:
— controalele medicale înainte de angajare;
— controalele medicale anuale preventive.
Prestare de servicii de către un medic specializat în medicina muncii
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)85000000 Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială
Următoarea listă de sarcini este indicativă și nu exhaustivă. În cadrul acestui lot, medicul specializat în medicina muncii ar putea:
— emite certificate de aptitudine pentru controalele medicale înainte de angajare;
— efectua controalele medicale anuale preventive;
— evalua sănătatea și securitatea la locul muncă;
— îndeplini cerințele și nevoile specifice aplicabile vaccinărilor;
— participa la eventualele comisii de invaliditate;
— acorda consiliere și verifica absențele medicale.