Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)”
Referenznummer der Bekanntmachung: 92-06-08/01.02.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Покана до РОНОС ООД за сключване на договор въз основа на сключено Рамково споразумение № СПОР-9/09.05.2022 г., с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)”
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)”:
1. Brother - касета с черен тонер, продуктов номер: TN-2320, капацитет за 2 600 стр. (HL-L2300D / HL-L2340DW / HL- 2360DN / HL-L2365DW - 50 броя;
2. Brother - барабан, продуктов номер: DR-2300, капацитет за 12 000 стр. - 20 броя.