Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poradenství v oblasti IKT
Spisové číslo: PROC/2021/12
II.1.2)Hlavní kód CPV72200000 Programování programového vybavení a poradenské služby
II.1.4)Stručný popis:
Veřejní zadavatelé by rádi podepsali vícestranné rámcové smlouvy v kaskádě na poradenské služby v oblasti IKT, které jsou popsány ve specifikacích nabídkového řízení a jejich přílohách.
Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:Viitenumber: PROC/2021/12
II.1.2)CPV põhikood72200000 Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Avaliku sektori hankijad soovivad sõlmida mitmekordsed astmelised raamlepingud tehnilises kirjelduses ja selle lisades kirjeldatud IKT-nõustamisteenuste hankimiseks.
VI osa: Lisateave
Fógra maidir le hathruithe nó faisnéis bhreise
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:Uimhir thagartha: PROC/2021/12
II.1.2)Príomhchód CPV72200000 Software programming and consultancy services
II.1.4)Cur síos achomair:
Ba mhaith leis na húdaráis chonarthacha il-chreatchonarthaí a shíniú in ord tosaíochta do sheirbhísí comhairleachta TFC ar a gcuirtear síos sna sonraíochtaí tairisceana agus sna hiarscríbhinní a ghabhann leo.
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:Atsauces numurs: PROC/2021/12
II.1.2)Galvenās CPV kods72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgumslēdzējas iestādes vēlas noslēgt vairākkārtējus kaskādes veida pamatnolīgumus par IKT konsultāciju pakalpojumiem, kas aprakstīti konkursa specifikācijās un to pielikumos.
VI iedaļa: Papildinformācija
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:Referenčné číslo: PROC/2021/12
II.1.2)Hlavný kód CPV72200000 Programovanie softvéru a poradenstvo
II.1.4)Stručný opis:
Verejní obstarávatelia majú v úmysle podpísať viacnásobné rámcové zmluvy s kaskádovým systémom na poradenské služby v oblasti IKT, ktoré sú opísané v súťažných podkladoch a ich prílohách.
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Svetovanje na področju IKT
Referenčna številka dokumenta: PROC/2021/12
II.1.2)Glavna koda CPV72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
II.1.4)Kratek opis:
Naročniki želijo skleniti večkratne okvirne pogodbe v kaskadi za storitve svetovanja na področju IKT, ki so opisane v razpisnih specifikacijah in njihovih prilogah.