Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka trolejbusů a CNG autobusů pro Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s.
Referenznummer der Bekanntmachung: 001/2017
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34622300 Oberleitungsbusse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka (nové, nerepasované, nepoužité) nízkopodlažních trolejbusů a nízkopodlažních autobusů. Prostřednictvím dodávky dojde k modernizaci a ekologizaci vozového parku zadavatele. Nové nízkopodlažní trolejbusy (15 ks) a nízkopodlažní CNG autobusy (2 ks) nahradí stávající nevyhovující vozidla.
Detailní uvedení příslušných CPV kódů:
Trolejbusy: 34622300,
Nízkopodlažní autobusy: 34121100.
Detailněji viz Zadávací dokumentaci.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 200 622 500.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část zakázky A. Trolejbusy
Los-Nr.: A
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34622300 Oberleitungsbusse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Vnitřní členění Části veřejné zakázky A. Trolejbusy: Tato část zakázky je dále vnitřně členěna do následujících položek:
— A1. Trolejbus dlouhý,
— A2. Trolejbus krátký.
Uvedené vnitřní členění Části veřejné zakázky A. Trolejbusy má pouze organizační charakter. Část veřejné zakázky A. Trolejbusy tedy není, ve vztahu k ust. § 35 Zákona, považována za dále členěnou do částí. Posuzování a hodnocení této části zakázky bude provedeno souhrnně, tj. nedojde k samostatnému posuzování a hodnocení dílčích položek této části zakázky.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: B
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34121400 Niederflurbusse
Předmětem zakázky je dodávka 2 (nových, nerepasovaných, nepoužitých) nízkopodlažních autobusů pro MHD.
Vnitřní členění Části veřejné zakázky B. Autobusy: Tato část zakázky je dále vnitřně členěna do následujících položek:
— B1. Autobus dlouhý,
— B2. Autobus krátký.
Uvedené vnitřní členění Části veřejné zakázky B. Autobusy má pouze organizační charakter. Část veřejné zakázky B. Autobusy tedy není, ve vztahu k ust. § 35 Zákona, považována za dále členěnou do částí. Posuzování a hodnocení této části zakázky bude provedeno souhrnně, tj. nedojde k samostatnému posuzování a hodnocení dílčích položek této části zakázky.