„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг”:
2. Продуктов № CF211A (131A) - тонер касета, цвят - циан; капацитет: 800 стр. (HP LJ Pro 200 color M251n) - 1 брой;
5. Продуктов № CE255XC - касета с черен тонер, капацитет: за 12 500 страници A4 (HP LaserJet P3015) - 150,00 броя;