Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
D8, dionica Mravince – TTTS izrada idejne i glavne projektne dokumentacije, provedba geodetskih i geotehničkih radova te ishođenje lokacijske i građevinske dozvole
Referentni broj: 1.15.-300/18
II.1.2)Glavna CPV oznaka71320000 Usluge tehničkog projektiranja
II.1.4)Kratak opis:
D8, dionica Mravince – TTTS: Izrada idejne i glavne projektne dokumentacije, provedba geodetskih i geotehničkih radova te ishođenje lokacijske i građevinske dozvole.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 500 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71320000 Usluge tehničkog projektiranja
II.2.4)Opis nabave: