Vállalkozási szerződés a GF/SZKF/1132/7/2017 azonosítószámú „Wenckheim turista-, és kerékpárút kialakítása projekt” Szabadkígyóst és Békéscsabát érintő kivitelezési munkáinak ellátására az alábbiak szerint:
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata a Wenckheim turista-, és kerékpárút kialakítása projekt kivitelezését tervezi.
— A kivitelezési munka részben a meglévő kerékpárutak felújításáról, részben új kerékpárutak, kerékpárforgalmi létesítmény építéséről, illetve kerékpáros nyom felfestéséről szól,
— A kiviteli munka az alábbi feladatokat foglalja magában:
2. Szabadkígyós Kastély utca-Wenckheim kastély hátsó bejárata-Szabadkígyós-Békéscsaba közigazgatási határ -Békéscsaba Bányatavak kerékpárfogalmi létesítmény és a kapcsolódó közmű építések:
2.1. Szabadkígyóson a Wenckheim kastély hátsó bejárattól a Szabadkígyós Békéscsaba közigazgatási határig -Békéscsaba Bányatavak -Kerekegyházi útig 3 975 m hosszúságú 3,0 m szélességű 1,0-1,0 m padkaszélességű kerékpárforgalmi létesítmény (mezőgazdasági út) építése.