Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava komunalne opreme za održavanje sustava javne vodoopskrbe i odvodnje JIVU Moslavina d.o.o. u okviru EU sufinanciranog Projekta „Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“
Referentni broj: 1/21
II.1.2)Glavna CPV oznaka42415200 Radna vozila
II.1.4)Kratak opis:
Grupa 2 – Gospodarska vozila (Kombinirani bager-rovokopač sa dodacima,Poluteretno vozilo za prijevoz opreme i ljudi,Terensko vozilo za obilazak zdenaca i uzimanje uzoraka za analizu vode (tipa pick up, pogon 4x4),Traktor, 100 PS, s pomoćnim sjedalom, prikolicom 2,5-3 tone, malčerom i kosom, Poluteretno vozilo za prijevoz opreme i ljudi, Teretno vozilo (kamion) nosivosti 8– 10 tona
Grupa 3 – Informatička oprema (Osobna računala, Prijenosna računala, Monitor, Server,
Neprekidno napajanje, Pisači)
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 697 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a42415200 Radna vozila
II.2.4)Opis nabave:
Kombinirani bager-rovokopač sa dodacima; Poluteretno vozilo za prijevoz opreme i ljudi;Terensko vozilo za obilazak zdenaca i uzimanje uzoraka za analizu vode (tipa pick up, pogon 4x4); Traktor, 100 PS, s pomoćnim sjedalom, prikolicom 2,5–3 tone, malčerom i kosom; Poluteretno vozilo za prijevoz opreme i ljudi; Teretno vozilo (kamion) nosivosti 8–10 tona.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
Osobna računala, Prijenosna računala, Monitori, Server, Neprekidno napajanje, Pisači.