A hirdetmény eljárás meghirdetésére irányul
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az MTVA komplex médiatartalom-kezelő- és disztributáló rendszerének informatikai támogatása és továbbfejlesztése.
II.1.2)Fő CPV-kód72212100 Iparspecifikus szoftverek fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)72212100 Iparspecifikus szoftverek fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A rendszer célja, hogy az MTVA audiovizuális vagyonát és élő tartalmait az interneten jelenítse meg és juttassa el a végfelhasználókhoz (mobilakalmazások, megjelenítést menedzselő, szerkesztőségi munkafolyamatokat támogató tartalomkezelő és portálrendszer, külső és belső rendszerkapcsolatok, tartalomtovábbító rendszer).
Feladatok:
Videó kiszolgáló rendszer: on-line élő audio/videó tartalmak és VoD tartalmak előállítása és kiszolgálása szolgáltatás formájában (min. magyarországi 100 Gbps és min. nemzetközi irányú 5 Gbps sávszélesség, Digital Right Management (DRM) szolgáltatás, GeoIP szűrés, Tokenizáció, min. 100 000 konkurens látogató egyidejű kiszolgálása).
MTVA tartalmak interneten történő megjelenítését és a kapcsolódó szerkesztőségi munkafolyamatokat támogató nyílt forráskódú tartalomkezelő rendszerének informatikai támogatása és továbbfejlesztése.
MTVA élő és VoD tartalmak mobilalkalmazásokban történő megjelenítése.
Szerződés időtartama: 20 hónap (meghosszabbítás nélkül).