2. Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokat teljes terjedelmében, elektronikus úton hozzáférhetővé teszi az EKR rendszerben.
5. Ajánlattevőnek a szakmai ajánlatát az útmutatóban részletezettek szerint kell összeállítania.