Wykaz i krótki opis kryteriów kwalifikacji:
2. Wykonawca musi wskazać osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, legitymujące się doświadczeniem zawodowym i kwalifikacjami odpowiednimi do funkcji, jaka zostanie im powierzona.
Wykonawca na każdą funkcję wymienioną poniżej wskaże osoby, które musi mieć dostępne na etapie realizacji zamówienia, spełniające następujące wymagania.
2. dotyczącej osób:
Wykonawca musi wskazać osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, legitymujące się doświadczeniem zawodowym i kwalifikacjami odpowiednimi do funkcji, jaka zostanie im powierzona.Wykonawca na każdą funkcję wymienioną poniżej wskaże osoby, które musi mieć dostępne na etapie realizacji zamówienia,spełniające następujące wymagania:
a) Osoby stanowiące obsadę Zespołu ds.Utrzymania Dróg:
1) osoba proponowana do pełnienia funkcji: Kierownik ds. Utrzymania Dróg
wymagana liczba osób:1
Doświadczenie zawodowe: Min.24 miesiące doświadczenia, w tym min.2 sezony zimowe, przy realizacji 1lub2 zadań polegających na bieżącym i zimowym utrzymaniu dróg obejmujących co najmniej 80km dróg klasy minGP na stanowisku/stanowiskach związanych z realizacją czynności polegających na bezpośredniej koordynacji/nadzorowaniu/kierowaniu pracami związanymi z utrzymaniem dróg
lub
Min. 24 miesiące doświadczenia przy realizacji 1lub2 zadań polegających na bieżącym utrzymaniu dróg obejmujących co najmniej 80km dróg klasy minGP na stanowisku/stanowiskach związanych z realizacją czynności polegających na bezpośredniej koordynacji/nadzorowaniu/kierowaniu pracami związanymi z tym utrzymaniem.
2) osoba proponowana do pełnienia funkcji: Zastępca Kierownika ds.Utrzymania Dróg
Doświadczenie zawodowe: Min.12 miesięcy doświadczenia, w tym min.1 sezon zimowy, przy realizacji 1lub2 zadań polegających na bieżącym i zimowym utrzymaniu dróg obejmujących co najmniej 80km dróg klasy min.GP na stanowisku/stanowiskach związanych z realizacją czynności polegających na bezpośredniej koordynacji/nadzorowaniu/kierowaniu pracami związanymi z utrzymaniem dróg
Min.12 miesięcy doświadczenia przy realizacji 1lub2 zadań polegających na zimowym utrzymaniu dróg obejmujących co najmniej 80km dróg klasy minGP na stanowisku/stanowiskach związanych z realizacją czynności polegających na bezpośredniej koordynacji/nadzorowaniu/kierowaniu pracami związanymi z tym utrzymaniem.
3) osoba proponowana do pełnienia funkcji: Specjalista ds. utrzymania dróg(bieżącego i zimowego)
wymagana liczba osób:min.2
Doświadczenie zawodowe: Min. 12 miesięcy doświadczenia przy realizacji 1lub2 zadań polegających na bieżącym lub zimowym utrzymaniu dróg.
4)osoba proponowana do pełnienia funkcji: Kierownik robót drogowych
Kwalifikacje zawodowe: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń.
Doświadczenie zawodowe: Min.12 miesięcy doświadczenia w kierowaniu robotami drogowymi na drogach klasy min. GP, na stanowisku Kierownika robót drogowych lub Kierownika Budowy lub Inspektora Nadzoru robót drogowych.
b) osoba proponowana do pełnienia funkcji: Specjalista ds. administracyjno-finansowych
wymagana liczba osób: 1
Doświadczenie zawodowe:Min.12miesięcy doświadczenia na stanowisku ds. rozliczeń, w tym przy rozliczeniu 1 zadania polegającego na utrzymaniu/remoncie/budowie/przebudowie/rozbudowie dróg lub ulic
Ze względu na ograniczoną liczbę znaków, które można wprowadzić do treści ogłoszenia, pozostałe informacje zawarto w SWZ dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na Platformie https://gddkia.eb2b.com.pl/.