29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 106633-2021
Węgry-Budapeszt: Budowa obiektów inżynierii wodnej
2021/S 043-106633
Sprostowanie
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
MVP-Szeged,csapadék-és tisztított szennyvíz elvez.
Numer referencyjny: EKR001382392020
II.1.2)Główny kod CPV
45240000 Budowa obiektów inżynierii wodnej
II.1.4)Krótki opis:
„Modern Városok Programban a szegedi gazdasági fejlesztésekhez kapcsolódó út- és közműfejlesztés keretében a csapadék és tisztított szennyvíz elvezetésének előkészítési munkálatai”