II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Dostawa leków
Dostawa środków dezynfekcyjnych
Dostawa materiałów opatrunkowych
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych:
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych – Blok operacyjny Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Angiologii
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych – Blok operacyjny Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu
Dostawa szwów (nici) na Neurochirurgię, na Kardiochirurgię oraz na Laryngologię
Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) oferowany produkt leczniczy, wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji,
2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy o wyrobach medycznych,
3) oferowany produkt leczniczy musi być wprowadzony do obrotu zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo farmaceutyczne,
4) oferowany produkt leczniczy, wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33600000 Pharmaceutical products
33615000 Medicinal products used in diabetes
33615100 Insulin
33616000 Vitamins
33622200 Antihypertensives
33651520 Immunoglobulins
33651600 Vaccines
33661200 Analgesics
33680000 Pharmaceutical articles
33692000 Medical solutions
33692200 Parenteral nutrition products
33692500 Injectable solutions
33692800 Dialysis solutions
33693000 Other therapeutic products
33141116 Dressing packs
33141114 Medical gauze
33141119 Compresses
33141110 Dressings
33631600 Antiseptics and disinfectants
33741200 Hand or body lotions
39830000 Cleaning products
33141121 Surgical sutures
33141120 Clip, suture, ligature supplies
33141128 Needles for sutures
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa leków.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia będzie zawierała SWZ oraz załączniki do SWZ.
II.2.1)Title:
Lot No: 2
Lot No: 3
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych
Lot No: 4
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych.
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych – Blok operacyjny Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej, Angiologii i Flebologii
Lot No: 5
Lot No: 6
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych – Blok operacyjny Oddziału Neurochirurgii
Lot No: 7
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych – Blok operacyjny Oddziału Kardiochirurgii
Lot No: 8
Dostawa nici (szwów) chirurgicznych – Blok operacyjny Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Lot No: 9
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
33615000 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy
33615100 Insulina
33616000 Witaminy
33622200 Środki przeciw nadciśnieniu
33651520 Immunoglobuliny
33651600 Szczepionki
33661200 Środki przeciwbólowe
33680000 Wyroby farmaceutyczne
33692000 Roztwory lecznicze
33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
33692500 Płyny dożylne
33692800 Roztwory do dializy
33693000 Pozostałe produkty terapeutyczne
33141116 Zestawy opatrunkowe
33141114 Gaza medyczna
33141119 Kompresy
33141110 Opatrunki
33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
33741200 Płyny do rąk i ciała
39830000 Środki czyszczące
33141121 Szwy chirurgiczne
33141120 Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe
33141128 Igły do szycia
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9