Töövõtjalt nõutakse järgmiste tegevuste elluviimist:
2. ülesanne: andmete lõpphoidlatesse edastamiseks tegevuskavade evitamine;
5. ülesanne: võimaluse andmine andmete esitajatele jälgida oma andmete edenemist alates esitamisest kuni hoidlas salvestamiseni;