II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Energetska usluga - provedba projekta energetske učinkovitosti zamjenom neučinkovite i štetne rasvjete sa štedljivim i ekološkim LED svjetiljkama u Gradu Ludbregu.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 27: Ostale usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Područje Grada Ludbrega.
NUTS kod HR014 Varaždinska županija
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Predmet nabave je pružanje energetske usluge u svrhu poboljšanja energetskih svojstava javne rasvjete u Gradu Ludbregu, što podrazumijeva postizanje dokazivih ušteda, a koje će se postići provođenjem mjera energetske učinkovitosti (nadalje: Mjere), koje se sastoje od:
— izrade projekta energetske učinkovitosti (nadalje: Projekt),
— izvođenja svih radova, ugradnji opreme i materijala predviđenih Projektom, uključujući nepredviđene radove i/ili sve potrebne radnje koje su nužne za ostvarenje ušteda,
— praćenja, mjerenja i verifikacije ušteda.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)71314200 Usluge u području gospodarenja energijom
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Količina predmeta nabave je ušteda na troškovima energije koja će se postići provođenjem mjera za poboljšanje energetske učinkovitosti na javnoj rasvjeti.
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 2 700 000 HRK
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne