II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-1
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200136
II.1.2)CPV-Code Hauptteil18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 181-1 wg asortymentu i w ilości określonych w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
SKARPETY PRZEMYSŁOWE DŁUGIE ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
BIELIZNA ZGODNA Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 2
KOSZULA FLANELOWA ZGODNA Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 3
BLUZA ZE SPODNIAMI WZMOCNIONYMI ZGODNA Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 4
UBRANIE DLA OSÓB DOZORU ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 5
ODZIEŻ OCIEPLANA ZGODNA Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 6
ONUCE FLANELOWE ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 7
KOMINIARKA ANTYELEKTROSTATYCZNA ZGODNA Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 8
CZAPKA OCIEPLANA USZANKA ZGODNA Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 9
FARTUCH DAMSKI ROBOCZY BAWEŁNIANY ZGODNY Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 10
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 702200136
II.1.2)Główny kod CPV18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10