Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 108492-2020
България-София: Шкафове
2020/S 046-108492
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция по вписванията
Референтен номер: 92-06-73/2019
II.1.2)Основен CPV код
39122100 Шкафове
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция по вписванията.
Доставка и монтаж на метални архивни шкафове — 350 бр., с 3 рафта, за нуждите на регионалните дирекции и централно управление на Агенция по вписванията;
Доставка на посетителски столове — 30 бр.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
39112000 Столове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане за нуждите на Агенция по вписванията.
Видове горива и техните прогнозни количества:
1. Бензин А95 Н — 10 000 литра.
2. Дизелово гориво — 10 000 литра.