С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Услуги - 108585-2021
България-София: Услуги по почистване и хигиенизиране
2021/S 043-108585
Обявление за изменение
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на културата
II.1.2)Основен CPV код
90900000 Услуги по почистване и хигиенизиране
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на административната сграда и помещенията към нея на Министерство на културата във връзка със сключено РС № СПОР-28/21.12.2017 г. след проведена централизирана общ. поръчка с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“