Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Modernizácia a dobudovanie pracoviska diaľkového prieskumu Zeme
Referenčné číslo: NLC2
II.1.2)Hlavný kód CPV30220000 Zariadenia pre digitálnu kartografiu
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodávka zariadení a súvisiacich služieb na účely modernizácie a dobudovania pracoviska
diaľkového prieskumu Zeme. Bližšia špecifikácia je uvedená v Príloha č. 1 súťažných podkladov.