II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Servicii pentru protectia padurilor-DSSV 2022
Numéro de référence: 2222
II.1.2)Code CPV principal77200000 Services sylvicoles
II.1.4)Description succincte:
Servicii pentru protectia padurilor conform caiet de sarcini
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor-10 zile. Raspunsul tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare se va face în a-7-a zi dinainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 9 781 827.00 RON
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour nombre maximal de lots: 29
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 29
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 25
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)77200000 Services sylvicoles
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritères énoncés ci-dessous
Prix
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 27
II.2.1)Intitulé:
Iacobeni FOND DE STAT, ADMINISTRAT - Districtul I, solarii, pepiniere
Lot nº: 7
Cârlibaba FOND DE STAT, ADMINISTRAT
Lot nº: 9
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 28
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 29
Vama FOND DE STAT, ADMINISTRAT
Lot nº: 12
D. Candreni FOND DE STAT, ADMINISTRAT,
Lot nº: 4
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 24
Stulpicani FOND DE STAT, ADMINISTRAT
Lot nº: 15
Frasin FOND DE STAT, ADMINISTRAT
Lot nº: 14
V. Dornei FOND DE STAT, ADMINISTRAT, PRESTARI SERVICII
Lot nº: 6
G. Humorului FOND DE STAT
Lot nº: 17
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 22
Marginea FOND DE STAT, ADMINISTRAT
Lot nº: 19
Putna FOND DE STAT, ADMINISTRAT, PRESTARI SERVICII
Lot nº: 20
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 21
Broşteni FOND DE STAT, ADMINISTRAT,
Lot nº: 1
Pojorâta FOND DE STAT, ADMINISTRAT
Lot nº: 11
Lot nº: 16
Solca FOND DE STAT, ADMINISTRAT
Lot nº: 18
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 23
Iacobeni FOND DE STAT, ADMINISTRAT - Districtele II si III
Lot nº: 8
Breaza FOND DE STAT, ADMINISTRAT, PRESTARI SERVICII
Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 26
Moldoviţa FOND DE STAT, ADMINISTRAT, PRESTARI SERVICII
Lot nº: 13
Broşteni FOND DE STAT, ADMINISTRAT, PRESTARI SERVICII
Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
Lot nº: 5