Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Разработване на документ с насоки относно въздействието на процеса на пречистване на водите
II.1.2)Основен CPV код73000000 Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги - KA09
II.1.4)Кратко описание:
Целта на тази обществена поръчка е да се разработят насоки, които позволяват идентифицирането на реални опасения за обществено здравеопазване от излагане на вредни съединения, генерирани по време на обработката на вода за производство на питейна вода.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 200 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Élaboration d'un document d'orientation sur l'impact des processus de traitement de l'eau
II.1.2)Code CPV principal73000000 Services de recherche et développement et services de conseil connexes - KA09
II.1.4)Description succincte:
L'objectif du présent marché est d'élaborer un guide permettant d'identifier les véritables préoccupations de santé publique liées à l'exposition à des composés nocifs générés lors du traitement de l'eau pour la production d'eau potable.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 200 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Doiciméad Treorach a Fhorbairt ar Thionchar Phróisis Chóireála Uisce
II.1.2)Príomhchód CPV73000000 Research and development services and related consultancy services - KA09
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é aidhm an tsoláthair seo treoir a fhorbairt a chuirfidh ar chumas fíorábhair imní maidir le sláinte phoiblí a shainaithint ó nochtadh do chomhdhúile díobhálacha a ghintear le linn uisce a phróiseáil chun uisce óil a tháirgeadh.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 200 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Razvoj smjernica o utjecaju postupaka za pročišćavanje vode
II.1.2)Glavna CPV oznaka73000000 Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja - KA09
II.1.4)Kratak opis:
Svrha je nabave razvijanje smjernica koje omogućuju identifikaciju stvarnih briga za javno zdravlje od izlaganja štetnim spojevima nastalim tijekom obrade vode za proizvodnju vode za piće.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 200 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Opracowanie wytycznych dotyczących wpływu procesów uzdatniania wody
II.1.2)Główny kod CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze - KA09
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszego zamówienia jest opracowanie wytycznych umożliwiających wskazanie rzeczywistych obaw w zakresie zdrowia publicznego związanych z narażeniem na szkodliwe związki powstające w trakcie przetwarzania wody do produkcji wody pitnej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.4)Opis zamówienia: