Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pētījums par akumulatoru elektrisko transportlīdzekļu (Battery Electric Vehicles – BEV) un kurināmā elementu elektrotransportlīdzekļu (Fuel Cells Electric Vehicles - FCEV) infrastruktūras ieviešanas ietekmi
Atsauces numurs: FCH / OP / CONTRACT NO. 296
II.1.2)Galvenās CPV kods73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā uzaicinājuma uz konkursu priekšmets ir visaptveroša pētījuma ietvaros nodrošināt pierādījumus par iespējamo optimālo sajaukumu starp elektrisko uzlādi un ūdeņraža uzpildes infrastruktūru, kas aptver pilnu autotransporta lietojuma spektru. Pētījumam būtu jāspēj izvērtēt labāko veidu, kā izvietot šīs infrastruktūras, to sinerģiju un mijiedarbību ar citām esošajām infrastruktūrām gan katras dalībvalsts, gan Eiropas līmenī. Rezultātus varētu izmantot, lai sniegtu ieinteresētajām pusēm nepieciešamo informāciju par iespējamajām ieviešanas stratēģijām attiecībā uz elektroenerģijas uzlādēšanu un ūdeņraža uzpildi visiem atšķirīgajiem transporta veidiem.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.