Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Inzamelen en verwerken van Grof Huishoudelijk Afval (GHA) en Bouw- en Sloopafval (BSA)
Reference number: 22-0020136
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
De opdracht betreft het contracteren van een marktpartij(en) middels een raamovereenkomst voor het inzamelen van de afvalstromen grof huishoudelijk afval (GHA) en bouw- en sloopafval (BSA) binnen de gemeente Horst aan de Maas.
Opdrachtnemer wordt eigenaar van de afvalstroom en is verantwoordelijk voor:
- de verwerking van de afvalstroom;
- het scheiden van het afval;
- het verwerken van de daaruit voortvloeiende deelstromen.
De opdrachtnemer wordt uitgedaagd het grof huishoudelijk afval (GHA) en het bouw- en sloopafval (BSA) verder te scheiden, teneinde zo veel mogelijk recyclebare grondstoffen te verkrijgen en de hoeveelheid ongescheiden afval zo veel mogelijk te reduceren.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90500000 Refuse and waste related services
90510000 Refuse disposal and treatment
II.2.4)Description of the procurement:
Indicatie: circa 400 ton GHA per jaar.
Indicatie: circa 200 ton BSA per jaar.