Бeлгия-Брюксел: Застрахователна полица за помощ и живот/инвалидност за членове, делегати на Консултативната комисия по индустриални промени (CCMI), техните заместници и експертите на Европейския икономически и социален комитет (ЕИСК)
2020/S 047-109786
Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Застрахователна полица за помощ и живот/инвалидност за членове, делегати на Консултативната комисия по индустриални промени (CCMI), техните заместници и експертите на Европейския икономически и социален комитет (ЕИСК)
Референтен номер: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Основен CPV код66512000 Застраховки „Злополука“ и „Заболяване“
II.1.4)Кратко описание:
Сключване на договор, за да се възползва от застрахователна полица за помощ и живот/инвалидност. Това ще предостави на застрахованите страни, при изпълнението на техните задължения, пълно покритие за дните, през които те присъстват на заседания или мероприятия на ЕИСК, включително при свързаните пътувания. Тази застрахователна полица ще обхване членовете, делегатите на Консултативната комисия по индустриални промени, техните заместници и експертите на Европейския икономически и социален комитет.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Belgie-Brusel: Pojištění asistenčních služeb a životní pojištění a pojištění invalidity pro členy, delegáty Poradní komise pro průmyslové změny (CCMI), zástupce a odborníky EHSV
Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Pojištění asistenčních služeb a životní pojištění a pojištění invalidity pro členy, delegáty Poradní komise pro průmyslové změny (CCMI), zástupce a odborníky EHSV
Spisové číslo: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Hlavní kód CPV66512000 Úrazové a nemocenské pojištění
II.1.4)Stručný popis:
Uzavření smlouvy s cílem pokrýt pojištění asistenčních služeb a životní / invalidní pojištění. To pojištěným stranám zajistí plné pojistné krytí při výkonu svých povinností ve dnech, kdy se zúčastní jednání či akcí EHSV, včetně veškerých zahrnutých cest. Pojištění se bude vztahovat na: členy EHSV, delegáty Poradní komise pro průmyslové změny (CCMI), jejich zastupující členy a odborníky EHSV.
Bélgica-Bruselas: Póliza de seguros de asistencia y vida/invalidez a favor de los miembros, delegados de la CCMI, suplentes y expertos del CESE
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Póliza de seguros de asistencia y vida/invalidez a favor de los miembros, delegados de la CCMI, suplentes y expertos del CESE
Número de referencia: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Código CPV principal66512000 Servicios de seguros de accidentes y de enfermedad
II.1.4)Breve descripción:
Celebración de un contrato con el fin de beneficiarse de una póliza de seguros de asistencia y vida/invalidez prestando a los asegurados, en el marco de sus funciones, una cobertura completa para sus jornadas de participación en reuniones o eventos del CESE y los viajes asociados. La póliza de seguros tendrá como beneficiarios los miembros del CESE, los delegados del CCMI, sus miembros suplentes y los expertos del CESE.
Belgium-Brüsszel: Életbiztosítási és rokkantsági biztosítási kötvény az Ipari Szerkezetváltás Konzultatív Bizottságának tagjai, megbízottjai és az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság szakértői és helyettesei számára
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Életbiztosítási és rokkantsági biztosítási kötvény az Ipari Szerkezetváltás Konzultatív Bizottságának tagjai, megbízottjai és az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság szakértői és helyettesei számára
Hivatkozási szám: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Fő CPV-kód66512000 Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szerződés megkötése segítségnyújtási és életbiztosítási/rokkantsági biztosítási kötvény általi fedezetre irányulóan. Ez a biztosított feleknek feladataik teljesítése során teljes biztosítási fedezetet nyújt azokra a napokra, amikor az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság értekezletein, illetve rendezvényein vesznek részt, ideértve az utazást is. A biztosítási kötvény az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság tagjaira, az Ipari Szerkezetváltás Konzultatív Bizottságának megbízottjaira, azok helyetteseire és az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság szakértőire terjed ki.
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Beļģija-Brisele: Palīdzības un dzīvības/invaliditātes apdrošināšanas polise EESK locekļiem, CCMI delegātiem, to vietniekiem un ekspertiem
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Palīdzības un dzīvības/invaliditātes apdrošināšanas polise EESK locekļiem, CCMI delegātiem, to vietniekiem un ekspertiem
Atsauces numurs: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Galvenās CPV kods66512000 Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Mērķis ir noslēgt līgumu, lai saņemtu palīdzības un dzīvības/invaliditātes apdrošināšanas polisi. Tādējādi apdrošinātajām personām savu pienākumu izpildes laikā tiks nodrošināts pilns apdrošināšanas segums par dienām, kad šīs personas apmeklēs EESK sanāksmes vai pasākumus, ietverot visus saistītos braucienus. Ar šo apdrošināšanu tiks apdrošināti EESK locekļi, Rūpniecības pārmaiņu konsultatīvās komisijas (CCMI) delegāti, to vietnieki un eksperti.
VI iedaļa: Papildinformācija
Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Diensten - 109786-2020
Belgique-Bruxelles: Police d'assurance pour assistance et vie/invalidité au profit des membres, délégués de la CCMI, suppléants et experts du CESE
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Police d'assurance pour assistance et vie/invalidité au profit des membres, délégués de la CCMI, suppléants et experts du CESE
Numéro de référence: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Code CPV principal
66512000 Services d'assurances accidents et maladie
II.1.4)Description succincte:
Conclusion d'un contrat afin de bénéficier d'une police d'assurance pour assistance et vie/invalidité procurant aux assurés, dans le cadre de leurs fonctions, une couverture pleine pour leurs journées de participation aux réunions ou événements du CESE et les voyages y relatifs. La police d'assurance aura comme population cible: les membres du CESE, les délégués de la CCMI, leurs membres suppléants et les experts du CESE.
Belgia-Bruksela: Polisa ubezpieczeniowa typu assistance i ubezpieczenia na życie / na wypadek inwalidztwa dla członków, delegatów Komisji Konsultacyjnej ds. Przemian w Przemyśle, zastępców członków i ekspertów EKES
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Polisa ubezpieczeniowa typu assistance i ubezpieczenia na życie / na wypadek inwalidztwa dla członków, delegatów Komisji Konsultacyjnej ds. Przemian w Przemyśle, zastępców członków i ekspertów EKES
Numer referencyjny: CESE/2020/A.3 MEM/1
II.1.2)Główny kod CPV66512000 Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych
II.1.4)Krótki opis:
Zawarcie umowy w celu wykupienia polisy ubezpieczenia typu assistance i ubezpieczenia na życie / na wypadek inwalidztwa, zapewniającego osobom nim objętym pełne zabezpieczenie w czasie sprawowania funkcji w dniach, w których uczestniczą w posiedzeniach i innych wydarzeniach EKES i w czasie związanych z nimi podróży. Polisa ma obejmować członków EKES, delegatów Komisji Konsultacyjnej ds. Przemian w Przemyśle, zastępców członków i ekspertów EKES.