Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„ДОСТАВКА НА НОВО КОМПЮТЪРНО ОБОРУДВАНЕ ПО ДОГОВОРИ НА НИС И ФАИО ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Поръчката е с предмет: „ДОСТАВКА НА НОВО КОМПЮТЪРНО ОБОРУДВАНЕ ПО ДОГОВОРИ НА НИС И ФАИО ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ“, с 6 обособени позиции.
Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване трябва да бъде оригинално, т.е. същото следва да бъде продукт на производителя на съответната марка, Доставеното оборудване трябва да бъде окомплектовано с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната му работа.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ДОСТАВКА НА НОВИ МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ УСТРОЙСТВА ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30121100 Fotokopierer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Поръчката е с предмет: "ДОСТАВКА НА НОВИ МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ УСТРОЙСТВА ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ".
Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване трябва да бъде оригинално, т.е. същото следва да бъде продукт на производителя на съответната марка. Доставеното оборудване трябва да бъде окомплектовано с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната му работа.
ДОСТАВКА НА НОВА ПЕРИФЕРИЯ И КОМПОНЕНТИ ЗА КОМПЮТРИ ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30234100 Magnetplatten
30233140 Direktzugriffspeicher
30234600 Flashspeicher
30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
30237100 Teile für Computer
30237280 Stromversorgungszubehör
30237410 Computermäuse
30237460 Computertastaturen
Поръчката е с предмет: "ДОСТАВКА НА НОВА ПЕРИФЕРИЯ И КОМПОНЕНТИ ЗА КОМПЮТРИ ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ".
ДОСТАВКА НА НОВИ ПРЕНОСИМИ КОМПЮТРИ И НА НОВИ ТАБЛЕТИ ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
Поръчката е с предмет: "ДОСТАВКА НА НОВИ ПРЕНОСИМИ КОМПЮТРИ И НА НОВИ ТАБЛЕТИ ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ".