Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Roba - 110646-2021
Hrvatska-Zagreb: Vreće i vrećice za otpad iz polietilena
2021/S 045-110646
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
LDPE vreće za PET, Al-Fe i stakleni ambalažni otpad
Referentni broj: E-VV-2/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka
19640000 Vreće i vrećice za otpad iz polietilena
II.1.4)Kratak opis:
Nabava i isporuka LDPE vreća s logom Fonda za PET, Al/Fe i stakleni ambalažni otpad.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 13 926 160.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
1.1 LDPE vreća s logom Fonda - PET (tip 1) 1.2 LDPE vreća s logom Fonda - PET (tip 2) 1.3 LDPE vreća s logom Fonda - PET (tip 3)
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Nabava LDPE vreća s logom Fonda - PET (tip 1., tip 2 i tip 3).
2.1 LDPE vreća s logom Fonda - Al/Fe (tip 1) 2.2 LDPE vreća s logom Fonda - Al/Fe (tip 2) 2.3 LDPE vreća s logom Fonda - Al/Fe (tip 3)
Grupa br.: 2
Nabava LDPE vreća s logom Fonda - Al/Fe (tip 1, tip 2 i tip 3).
3.1 LDPE vreća s logom Fonda Staklo 40
Grupa br.: 3
Nabava LDPE vreća s logom Fonda Staklo 40.