Supplies - 110689-2023
Submission deadline has been amended by:  196680-2023
Bulgaria-Sofia: Police uniforms
2023/S 038-110689
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Закупуване и доставка на светлоотразителни жилетки за нуждите на служителите от Главна дирекция "Жандармерия, специални операции и борба с тероризма"
II.1.2)Main CPV code
35811200 Police uniforms
II.1.4)Short description:
Закупуване и доставка на 500 бр. светлоотразителни жилетки за нуждите на служителите от  Главна дирекция „Жандармерия, специални операции и борба с тероризма“ .
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 35 416.67 BGN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Закупуване и доставка на 500 бр. светлоотразителни жилетки за нуждите на служителите от Главна дирекция „Жандармерия, специални операции и борба с тероризма“ финансирана със средства от Фонда за безопасност на движението. Изпълнението на договора е чрез еднократна доставка след подадена от Възложителя писмена заявка до Изпълнителя