Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Комисия за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество
Референтен номер: СЕВОП-2020-012
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка се провежда въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. на Централния орган за покупки. Предмет на обществената поръчка е доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Комисия за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Комисия за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество, в гр. София и страната.
(бюро — 50 броя, ъгъл за бюро — 14 бр. гардероб — 13 бр., надстройка на гардероб — 1 бр., библиотека — 45 бр., етажерка — 40 бр., закачалка за дрехи — 33 бр., количка за компютър — 52 бр., контейнер за бюро — 82 бр., маса — 16 бр., сейф — 4 бр., стелаж — 4 бр., посетителска пейка — 1 бр., стол — 331 бр., шкаф — 39 бр. или общо 725 бр. артикули).