Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Проектиране и изграждане на технически системи за превенция на риска и повишаване на сигурността на територията на морските пристанища“
II.1.2)Основен CPV код32323500 Система за видеонаблюдение - JA01 - JA02 - JA03 - JA04 - JA05 - JA12 - JA19 - JA20
II.1.4)Кратко описание:
Изготвяне на технически проекти, изграждане и поддръжка на технически системи за превенция на риска и повишаване на сигурността на територията на морските пристанища, в това число системи за видеонаблюдение, периметрова охрана, автоматизирано разпознаване на регистрационни номера, интеграционна платформа, комуникационна инфраструктура и контролни центрове.
Системите ще се реализират на териториите на пристанищен терминал „Бургас-изток-1“, пристанищен терминал „Варна-изток“ и пристанищен терминал „Варна-запад“, зонирани съгласно приложение 2 към техническата спецификация.
Раздел VІ: Допълнителна информация