Udbudsbekendtgørelse – forsyningsvirksomhed
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/25/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Udbud af sandblæsning og isolering
II.1.2)Hoved-CPV-kode45320000 Isoleringsarbejde
II.1.4)Kort beskrivelse:
Nærværende udbud vedrører udførelse af sandblæsnings- og isoleringsarbejde for Vestforbrænding.
Udbuddet er opdelt i følgende delaftaler:
- Delaftale 1: Sandblæsning,
- Delaftale 2: Isolering.
II.1.5)Anslået samlet værdi
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: ja
Der kan afgives bud på alle delaftaler
II.2)Beskrivelse
II.2.1)Betegnelse:
Delaftale 1: Sandblæsning
Delkontraktnr.: 1
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)45452100 Rengøring af ydermure ved sandblæsning
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Sandblæsningsarbejde i forbindelse med revisioner mv., se Bilag 1A. Kravspecifikation for detaljer.
II.2.1)Betegnelse:Delkontraktnr.: 2
Isoleringsarbejde i forbindelse med revisioner mv., se Bilag 1B. Kravspecifikation for detaljer.