Доставки - 11141-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 007-011141
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор (ДАМТН)
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор (ДАМТН).
Процедурата се провежда въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г. на Министерство на финансите.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор.