Lieferungen - 11162-2023
Polen-Poznań: Medienspeicher- und -lesegeräte
2023/S 005-011162
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. w Poznaniu w podziale na 4 części”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.200.29.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. w Poznaniu w podziale na 4 części:
Część I - Zadanie 1 - komputery stacjonarne z monitorami, laptopy, monitory,
Część II - Zadanie 2 - oprogramowanie biurowe do komputerów,
Część III - Zadanie 3 - sprzęt serwerowy oraz macierze,
Część IV - Zadanie 4 - sprzęt sieciowy.
Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określony został w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej zwanych PPU), stanowiących załącznik nr 9 do SWZ oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej zwanym OPZ) stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 1 - komputery stacjonarne z monitorami, laptopy, monitory
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213100 Tragbare Computer
30213300 Tischcomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia w ramach Zadania 1 - komputery stacjonarne z monitorami, laptopy, monitory:
- Zestaw nr 1 – komputer wraz z monitorem typ 1 - 25 sztuk,
- Zestaw nr 2 – komputer przenośny typ 2 - 3 sztuki,
- Zestaw nr 3 – komputer przenośny typ 3 - 2 sztuki,
- Zestaw nr 4 – komputer wraz z monitorem - 8 sztuk,
- Zestaw nr 5 – Monitor LCD 24” - 30 sztuk,
- Zestaw nr 6 – Akcesoria do komputerów - 30 sztuk.
Zadanie 3 - sprzęt serwerowy oraz macierze
Los-Nr.: 3
48820000 Server
Przedmiotem zamówienia w ramach Zadanie 3 - sprzęt serwerowy oraz macierze:
- Zestaw nr 1 - Macierz dyskowa typ1 - 2 sztuki,
- Zestaw nr 2 - Macierz dyskowa typ2 - 1 sztuka,
- Zestaw nr 3 - serwer wraz z oprogramowaniem - 1 sztuka,
- Zestaw nr 4 - biblioteka taśmowa - 1 sztuka.
Zadanie 4 - sprzęt sieciowy.
Los-Nr.: 4
32420000 Netzausrüstung
Przedmiotem zamówienia w ramach Zadanie 4 - sprzęt sieciowy:
- Zestaw nr 1 - Przełączniki sieciowe typ 1 - 2 sztuki,
- Zestaw nr 2 - punkty dostępowe - 10 sztuk,
- Zestaw nr 3 - serwer plików - 1 sztuka.