Služby - 1117-2021
Submission deadline has been amended by:  56542-2021
Česko-Praha: Systémové a technické poradenské služby
2021/S 001-001117
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dynamický nákupní systém na služby penetračního testování
Spisové číslo: MF-34152/2020/6602
II.1.2)Hlavní kód CPV
72220000 Systémové a technické poradenské služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění služby penetračního testování, která je s ohledem na zákon č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, ve znění pozdějších předpisů či jeho prováděcích předpisů nutná v oblasti zabezpečení jednotlivých informačních systémů Kritické informační infrastruktury a Významných informačních systémů a provozních systémů. Předmětem veřejných zakázek mohou být i penetrační testy prováděné dle legislativy, která nahradí legislativu dle věty první, či provedení penetračních testů na jakémkoli informačním systému, pokud to Centrální zadavatel (či zadavatel veřejné zakázky v DNS) považuje za vhodné.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 24 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
72254000 Testování programového vybavení
72254100 Testování systémů
72800000 Audity a testování počítačů
72150000 Poradenské služby v oblasti počítačových auditů a technického vybavení počítačů
II.2.4)Popis zakázky:
Služby penetračního testování budou poskytovány zejména v prostředí Ministerstva financí a Státní pokladny Centra sdílených služeb, s.p.