Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Smernica 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
IKT stojany, káblovanie a ďalšie pasívne a aktívne infraštrukturálne prvky vrátane súvisiacich služieb.
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služiebSlužby
Kategória služieb č. 7: Služby výpočtovej techniky a s nimi súvisiace služby
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Haag, Holandsko.
Kód NUTS NL332 Agglomeratie 's-Gravenhage
II.1.4)Informácie o rámcovej dohodeRámcová dohoda s jediným uchádzačom
Trvanie rámcovej dohody
Trvanie v rokoch: 10
Odôvodnenie uzatvorenia rámcovej dohody, ktorej platnosť je dlhšia než štyri roky: Mimoriadne trvanie zmluvy je potrebné z dôvodu osobitných požiadaviek týkajúcich sa tovarov a služieb zahrnutých do rozsahu obstarávania, napríklad na rozšírenú údržbu.
Predpokladaná celková hodnota nákupov za celé obdobie trvania rámcovej dohody
Predpokladaná hodnota bez DPH: 10 000 000 EUR
II.1.5)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov)
Toto obstarávanie je potrebné, aby bolo možné objednať tovar a služby súvisiace so štandardnými a na zákazku vyrobenými IKT stojanmi pre pracoviská Europolu.
— Tovary: zahŕňa, ale neobmedzuje sa na, štandardné a prispôsobené IKT stojany so súvisiacou hlavnou/prepojovacou kabelážou z medi a/alebo optiky, aktívne a pasívne infraštrukturálne prvky ako, okrem iného, zdroj neprerušiteľného napájania (UPS), jednotky na rozvoj elektrickej energie (PDU), mechanizmus uzamykania dverí, kamery, prepínače KVM (klávesnica, video a myš) a riešenia diaľkového riadenia.
— Služby: zahŕňa, ale neobmedzuje sa na, implementáciu a konfiguráciu softvéru, poradenstvo, projektové riadenie, školenie, dopravu, skladovanie a podporu (na mieste a na požiadanie), ako aj akúkoľvek ďalšiu činnosť súvisiacu s návrhom, stavbou a podporou dátového centra. Služby môžu zahŕňať aj projektové riadenie a poradenstvo nových stavieb, ako aj hlavné rozšírenia súčasného prostredia Europolu.
Časť týkajúca sa údržby:
— údržba nových a existujúcich stojanov a súvisiacich aktívnych/pasívnych komponentov vo všetkých vyššie uvedených miestach.
II.1.6)Spoločný slovník obstarávania (CPV)48800000 Informačné systémy a servery, 48820000 Servery, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45314320 Inštalovanie počítačovej kabeláže, 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál, 72315000 Riadenie a podpora dátových sietí
II.2)Množstvo alebo rozsah zmluvy
II.2.1)Celkové množstvo alebo rozsah:
Trvanie zmluvy bude 2 roky s 2 možnými predĺženiami vždy o 2 roky v súvislosti s časťou týkajúcou sa nákupu (celkovo 6 rokov). Časť zmluvy týkajúca sa údržby bude mať 2 možné predĺženia vždy o 2 dodatočné roky (celkovo 10 rokov). Výdavky na maximálnu životnosť zmluvy predstavujú maximálne 10 000 000 EUR.
II.2.2)Informácie o opciáchOpcie: nie