[Artikel 124 der Anwendungsbestimmungen für die Haushaltsordnung; delegierte Verordnung (EU) Nr. 1268/2012 der Kommission]
II.1)Art des Auftrags:
Dienstleistungen.
II.2)Vergabe des Auftrags:
Auftrag Nr. 1.
Bezeichnung: Transport des Personals des Gerichtshofs durch den Omnibusdienst der Stadt Luxemburg.
II.2.1)Datum der Auftragsvergabe:
21.2.2014.
II.2.2)Angaben zu den Angeboten:
Anzahl der eingegangenen Angebote: 1.
II.2.4)Auftragsgegenstand:
Transport des Personals des Gerichtshofs durch den Omnibusdienst der Stadt Luxemburg.
(Varainhoitoasetuksen soveltamissääntöjen 124 artikla; komission delegoitu asetus (EU) N:o 1268/2012)
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Sopimuslaji:
Palvelut.
II.2)Sopimuksen tekeminen:
Sopimus nro 1.
Nimi: Luxemburgin kaupungin linja-autoliikennepalvelujen toimittamat kuljetuspalvelut tuomioistuimen henkilökuntaa varten.
II.2.1)Sopimuksenteon päivä:
II.2.2)Tietoa tarjouksista:
Saatujen tarjousten lukumäärä: 1.
II.2.4)Sopimuksen kohde:
Sopimuksen kohteena ovat Luxemburgin kaupungin linja-autoliikennepalvelujen toimittamat kuljetuspalvelut tuomioistuimen henkilökuntaa varten.
(Finansinio reglamento taikymo taisyklių 124 straipsnis; Komisijos deleguotasis reglamentas (ES) Nr. 1268/2012)
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Sutarties pobūdis:
Paslaugos.
II.2)Sutarties skyrimas:
Sutartis Nr. 1.
Pavadinimas: Teisingumo Teismo darbuotojams skirtas transportas teikiant Liuksemburgo miesto autobusų paslaugas.
II.2.1)Sutarties skyrimo data:
II.2.2)Informacija apie pasiūlymus:
Gautų pasiūlymų skaičius: 1.
II.2.4)Sutarties objektas:
Teisingumo Teismo darbuotojams skirtas transportas teikiant Liuksemburgo miesto autobusų paslaugas.
(L-Artiklu 124 tar-regoli ta' applikazzjoni tar-Regolament Finanzjarju; ir-Regolament Iddelegat mill-Kummissjoni (UE) Nru 1268/2012)
L-I Taqsima: L-awtorità li qiegħda toħroġ il-kuntratt
II.1)It-tip ta' kuntratt:
Is-servizzi.
II.2)L-għoti tal-kuntratt:
Kuntratt Nru 1.
It-titlu: it-trasport għall-persunal tal-Qorti tal-Ġustizzja permezz tas-servizz bil-karozzi tal-linja tal-Belt tal-Lussemburgu.
II.2.1)Id-data tal-għoti tal-kuntratt:
II.2.2)Tagħrif dwar offerti:
L-għadd ta' offerti li waslu: 1.
II.2.4)L-għan tal-kuntratt:
Transport għall-persunal tal-Qorti tal-Ġustizzja permezz tas-servizz tal-karozzi tal-linja tal-Belt tal-Lussemburgu.