Směrnice 2004/18/ES
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
Statistika v oblasti inovací (vypracování průzkumu inovací ve Společenství (CIS) 2016).
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plněníSlužby
Kategorie služeb č. 10: Průzkum trhu a veřejného mínění
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Prostory poskytovatele služeb.
Kód NUTS
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
Předmětem zakázky je vypracování průzkumu inovací ve Společenství (CIS) v roce 2016.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)79330000 Statistické služby
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
Objem zakázky se odhaduje asi na 100 člověkodnů na maximální dobu trvání zakázky (14 měsíců).
II.2.2)Informace o opcíchOpce: ne
Ajánlati/részvételi felhívás
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
Innovációs statisztikák (a 2016. évi közösségi innovációs felmérés [CIS] kidolgozása).
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 10: Piackutatási és közvélemény-kutatási szolgáltatások
A teljesítés helye: A nyertes ajánlattevő telephelye.
NUTS-kód
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
A szerződés tárgya a 2016. évi közösségi innovációs felmérés (CIS) kidolgozása.
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)79330000 Statisztikai szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
A szerződés becsült értéke megközelítőleg 100 embernap a szerződés maximális (14 hónap) időtartamára.
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információVételi jog (opció): nem