Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Atvirų duomenų sąvokų žinyno modulio sukūrimo ir Atvirų duomenų portalo plėtros sukuriant integracines sąsajas paslaugų pirkimas
II.1.2)Main CPV code72243000 Programming services
II.1.4)Short description:
Atvirų duomenų sąvokų žinyno modulio sukūrimas ir Atvirų duomenų portalo (ADP) plėtros
sukuriant integracines sąsajas paslaugos
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 363 636.36 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72243000 Programming services
II.2.4)Description of the procurement:
Pirkimo metu bus įsigyjamos Atvirų duomenų portalo katalogo ir saugyklos plėtros ir
tobulinimo paslaugos. Preliminarus programavimo paslaugų kiekis - 8800 val.