Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: 2016.08553
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbestedende dienst is voornemens met 1 ondernemer een dienstverleningsovereenkomst te sluiten.
De opdracht omvat de 24/7 beheerde dienstverlening van de LAN, WLAN en firewall infrastructuur (Infrastructure as a service: IaaS). Tevens behoort ook ertoe het single point of contact beheer voor overige netwerkleveranciers, het WsL, overige partners en het WBL. Het WBL wil ter voorbereiding op de komst van de nieuwe gebruikers de LAN en WLAN infrastructuur in de vestigingen herzien en daar waar nodig upgraden of vervangen.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie paragraaf 2.5 van het beschrijvend document.