Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego dla Sieci LAN wraz z urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą
Numer referencyjny: BGO−BGZ.261.041.2021
II.1.2)Główny kod CPV72611000 Usługi w zakresie wsparcia technicznego
II.1.4)Krótki opis:
1. Tryb postępowania: przetarg nieograniczony.
2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego dla Sieci LAN wraz z urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania tzw. „uprzedniej oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP.
4. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 lub 8 ustawy PZP.
5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji (patrz sekcja II.2.11) ogłoszenia).
6. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium, przed upływem terminu składania ofert, w wysokości 112 000 zł.