II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Spychowo w latach 2021–22
Referenznummer der Bekanntmachung: Z.270.6.2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2020 r. poz. 1463), obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu oraz pozostałe, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Spychowo w roku 2021 i 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu oraz pozostałe, zestawione w zał. 1 do SIWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Leśnictwa obrębu Racibór: Pieck, Powałczyn, Strużki, Kobiel, Czajki
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2020 r. poz. 1463), obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu oraz pozostałe, do wykonania na terenie leśnictw: Pieck, Powałczyn, Strużki, Kobiel, Czajki w roku 2021 i 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu oraz pozostałe, zestawione dla poszczególnych leśnictw w zał. 1 do SIWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).
Leśnictwa obrębu Chochół: Faryny, Kokoszka, Spaliny, Kopytko, Klon
Los-Nr.: 3
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2020 r. poz. 1463), obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu oraz pozostałe, do wykonania na terenie leśnictw: Faryny, Kokoszka, Spaliny, Kopytko, Klon w roku 2021 i 2022.