Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van technische bijstand voor het projectbeheer en de bouw van een hoofdkantoor voor het JRC in Sevilla
Referentienummer: JRC/SVQ/2022/CPN/0018
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Verlening van technische bijstand voor het projectbeheer, de overheidsopdracht en de bouw van een gebouw voor het hoofdkantoor van het JRC (Gemeenschappelijk Centrum voor Onderzoek) van de Europese Commissie in Sevilla. De uitvoering van het project in zijn geheel (bouw) is onderworpen aan de besluiten van de begrotingsautoriteiten, zowel op het niveau van de aanbestedende dienst (JRC) als op dat van de Europese instellingen.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 300 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
71210000 Architectonische adviezen
71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Meervoudige raamovereenkomst volgens het cascadesysteem voor het verlenen van technische bijstand voor het projectbeheer en de bouw van een hoofdkantoor voor het JRC in Sevilla. Zie de ontwerpovereenkomst die is opgenomen in de aanbestedingsstukken die beschikbaar zijn op het adres vermeld in I.3).