Diensten - 113077-2022
Nederland-Petten: NL-Petten: Diensten kadercontract voor onderhoud en kleine werken betreffende werktuigbouwkundige installaties van het GCO Petten, inclusief levering van materiaal
2022/S 045-113077
Vooraankondiging
Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
NL-Petten: Diensten kadercontract voor onderhoud en kleine werken betreffende werktuigbouwkundige installaties van het GCO Petten, inclusief levering van materiaal
Referentienummer: JRC/PTT/2022/OP/0571-PIN
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Betreffende werktuigbouwkundige installaties van het GCO Petten waaronder sanitair, verwarming en ventilatie is er behoefte aan ondersteuning door een monteur op locatie Petten voor dagelijks onderhoud en kleine werken. De monteur zal worden ondersteund door een werkvoorbereider voornamelijk op de locatie van de toekomstige contractant en indien nodig door een hulpmonteur of een monteur voor koelinstallaties. Levering van materiaal ten behoeve van het onderhoud en de kleine werken is ook onderdeel van het contract.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 850 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
45330000 Loodgieterswerk
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
NL-Petten: Diensten kadercontract voor onderhoud en kleine werken betreffende werktuigbouwkundige installaties van het GCO Petten, inclusief levering van materiaal.